כדי למצוא את הכיוון שאליו הם רוצים שהפרויקט שלהם ילך ואז לצמצם אותו, התלמידים צריכים לקבל מושג טוב מה הם צריכים מהעבודה. כדי לחסוך זמן, הקדישו זמן איכות למחקר והבנת הנחיה למשימת הכתיבה שלכם. זה מושג בצורה הטובה ביותר על ידי קריאה על הנחיית המשימה שניתנת לך.

ישנם שלושה תחומים עיקריים שצריך להתייחס אליהם לפני שאתה כותב את המאמר שלך: 1) גלה מה הסמכות אומרת ועצות כיצד לתאר אותה בצורה מעניינת; 2) תן לאישיות שלך לזרוח דרך בחירת מילים ומבנה המשפט; 3) תן לעצמך מספיק זמן!

התלמידים ינסו אסטרטגיות שונות כאשר הם מוכנים לבחור מאיפה הם רוצים את עבודתם בנושא או רעיון ספציפי – קריאה ראשונה במחקר שלהם, עבודה לאחור מהצהרת תזה או אפילו חיתוך נקודות מתוך מאמר לחלוטין. זכור שכל גישות הכתיבה יכולות להיות שימושיות בקביעת הדרך הטובה ביותר עבור הפרויקט שלך.

אין צורך להתפשט אבל אתה עדיין יכול להיות סקסי וקלאסי

ראשית, בבקשה אל תתפשטי, זו לא הנקודה. מה שהאנשים שרוצים לראות דברים “אמיתיים” מגלים על גברים זה שהם משתוקקים לאותנטיות כלשהי מאישה בלי הסיבוכים, ולעתים קרובות הסכנה ממשית, שבעצם לחיות חיים של אישה.

הפשטה עבור בחורים מוחקת את העבודה שלנו על ידם: אנחנו הופכים לאובייקטים בשביל הבידור שלהם. זה גם משקף הנחה שכל הנשים רוקדות. רבים כן אבל רבים לא מסיבות שונות כמו אולי יש לך פרנסה או תחומי עניין אחרים? אבל קל לחשפניות ליפול לסטריאוטיפ הפשוט הזה כי ההפשטה עצמה היא כל כך פטישית על ידי בחורים.

בדיוק כמו שבנות לא צריכות לאהוב לקבל מחזור רק בגלל שכמה בחורים עושים את זה כדי להיות בחורות אמיתיות שמקיימות סטנדרטים ביולוגיים, אף אחד מעולם לא הציע לווסת נמנעת לעשות שירים על טמפונים ופדים, זה לא הכרחי מטבעו ש”אמיתי

לא קל להפשיט דברים כמו שצריך עם רצועה אחת בלבד. רצוי להשתמש בגומייה ובסכין. https://sensualtoi.com/feeds/ortabtale1978.php

– החזיקו את הפריט בקצה הידית והכניסו את מה שתרצו להוריד בתוך הצנצנת

– אחוז את שתי הידיות בחוזקה כדי שהלסתות לא ישחררו כל מגע עם מה שאתה מנסה להסיר

– חותכים דרכו מחוץ לזכוכית, אך וודאו שהוא ישר מאוד בחיתוך שלכם. אם זה לא, ייתכן שתצטרך רצועה נוספת